Image not available

Kandydaci do III LO Mistrzostwa Sportowego im. B.Prusa

View e-Privacy Directive Documents

TRWA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY
DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w SP48 w Sosnowcu!

Terminy testów sprawnościowych:

► PIŁKA SIATKOWA, TENIS STOŁOWY - 27 maja 2017r. (sobota) - godz.11:00 (hala sportowa ZSO nr 3)

► PIŁKA SIATKOWA, TENIS STOŁOWY - 30 maja 2017r. (wtorek) - godz.17:00 (hala sportowa ZSO nr 3)

► PIŁKA SIATKOWA, TENIS STOŁOWY - 8 czerwca 2017r. (czwartek) - godz.17:00 (hala sportowa ZSO nr 3)

► PŁYWANIE - 29 maja 2017r. (poniedziałek) - godz.16:00 (basen ZSO3)

► PŁYWANIE 31 maja 2017r (środa) - godz. 16:00 (basen ZSO3)

► LEKKOATLETYKA - 29 maja 2017r. (poniedziałek) - godz.16:30 (Stadion lekkoatletyczny, al. Mireckiego 4, Sosnowiec)

► LEKKOATLETYKA - 31 maja 2017r. (środa) - godz.16:30 (Stadion lekkoatletyczny, al. Mireckiego 4, Sosnowiec)

Osoba kontaktowa: mgr Piotr Augustyn (tel.: 501-417-887)

Szkoła Podstawowa nr 48 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu zaprasza do klasy pierwszej, czwartej i siódmej z grupami sportowymi o profilach pływackim, lekkoatletycznym lub tenisa stołowego - chłopcy, dziewczęta,
profilu piłka siatkowa - dziewczęta oraz profilu piłka nożna - chłopcy.

Szczegółowe informacje, wzory wniosków o przyjęcie do szkoły znajdują się pod adresem:

Wnioski o przyjęcie do szkoły należy składać w sekretariacie szkoły:
Sosnowiec, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114

logo lo nabor

III Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Bolesława Prusa w Sosnowcu
zaprasza do rozpoczęcia nauki w klasach o profilu sportowym (piłka nożna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt)
oraz w klasach o profilach humanistycznym i biologicznym.
Szkoła oferuje szkolenie sportowe we współpracy z klubami sportowymi, wysoki poziom nauczania oraz szeroki wybór przedmiotów rozszerzonych i języków obcych.
Zapraszamy nie tylko sportowców!

Szczegółowe informacje, harmonogram, wzory wniosków o przyjęcie do szkoły oraz zasady rekrutacji znajdują się pod adresem:

Wniosek wydrukowany z systemu elektronicznej rekrutacji należy składać
w sekretariacie szkoły
pod adresem: Sosnowiec, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114.

Termin składania wniosków (klasy ogólne): od 19 maja 2017 r. do 19 czerwca 2017 r. do godz. 15:00.

Termin składania wniosków (klasy sportowe): od 19 maja 2017 r. do 2 czerwca 2017 r. do godz. 15:00

Zapraszamy.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 to sosnowiecka szkoła, w skład której wchodzą Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 18 i III Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Bolesława Prusa. Dwupiętrowy budynek bez barier architektonicznych usytuowany jest w sąsiedztwie parku miejskiego im. Leona Kruczkowskiego oraz niedalekiej odległości od centrum miasta.
Szkoła ma już ponad 100 letnią tradycję i cieszy się popularnością w środowisku lokalnym. Wysoko wykwalifikowana kadra nowocześnie kształci młodzież, dobrze przygotowując do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.
Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz działania na rzecz innych w prężnie działającym już od ponad 10 lat Klubie Wolontariatu. Nauczyciele dbają o wszechstronny rozwój osobowości i wartości swoich uczniów. Absolwenci doskonale radzą sobie w dorosłym życiu.
Zarówno w gimnazjum jak i liceum tworzymy klasy sportowe, w których piłkarze nożni, siatkarki, lekkoatleci i pływacy godzą zdobywanie wiedzy z wielogodzinnymi treningami pod okiem wykwalifikowanych trenerów. W rozwijaniu sportowych pasji pomaga niewątpliwie basen, siłownia oraz pełnowymiarowa sala gimnastyczna.
Do dyspozycji wszystkich uczniów jest nowoczesna baza dostosowana do wymogów kształcenia: 12 sal posiada tablice interaktywne, co zapewnia wprowadzenie wszystkim klasom nowatorskich metod nauczania, pracownie przedmiotowe z dostępem do Internetu, pracownie informatyczne, bibliotekę i czytelnię multimedialną, gabinet lekarski oraz stołówkę. Pomocne są również indywidualne szafki dla uczniów, które ułatwiają codzienne szkolne życie.
Angażujemy się w europejskie programy Comenius i Erasmus+. Nasi uczniowie poznali wiele europejskich miast i ich kulturę w ramach wymiany międzynarodowej. Mieli również możliwość uczenia się języków mniej popularnych: węgierskiego i tureckiego dzięki asystentom goszczącym w naszej szkole.
Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa system monitoringu.