This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

XXIII Bieg Prusaków:

I miejsce - Julia Szczepańska i Kinga Krzyszkowska
II miejsce - Tomasz Howaniec i Paweł Celiński-Spodar
III miejsce - Piotr Piwowarczyk i Jakub Szydło

III miejsce - Agnieszka Marasek - III Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich (w kategorii języka włoskiego)

Mistrzostwa Sosnowca Młodzików:

II miejsce - Wiktoria Łazarczyk w biegu na 600 m dziewcząt
II miejsce - Zuzanna Grzanka w skoku w dal dziewcząt
II miejsce - Bartosz Głowacki w biegu na 1000 m chłopców
II miejsce - Mistrzostwa Sosnowca w sztafecie 4x100 m oraz sztafecie szwedzkiej:
4x100 m: Bartosz Głowacki, Piotr Piwowarczyk, Mateusz Olifirowicz, Mateusz Pikul
Szwedzka:Kacper Marcoń, Michał Jacuniak, Sebastian Dudała, Piotr Porada

Piotr Porada - wyróżnienie w Zagłębiowskim Konkursie Informatycznym pt. „Od sportu regionalnego do sportu globalnego, czyli jak osiągnąć sukces" w kategorii Prezentacji Multimedialnej

Bartosz Głowacki - III miejsce w Sosnowieckich Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce w Zawodach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w w Piłce Siatkowej Chłopców

Bartosz Głowacki i Grzegorz Wierzbanowski - III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w pływaniu - sztafety

II miejsce - Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców - Bartosz Głowacki - Grzegorz Wierzbanowski oraz Piotr Nowak - Piotr Piwowarczyk, rezerwowy - Karol Kania

II miejsce - Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt - Martyna Brodowska - Julia Szczepańska

Kinga Burgiel - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

Natalia Kuźmicka - wyróżnienie  w międzyszkolnym konkursie "Wielcy Polacy - pamiętajmy o nich"

Kinga Krzyszowska, Agnieszka Marasek i Paweł Przyjemski otrzymali - wyróżnienie - w konkursie "Sosnowiec - moje miasto" o puchar Przewodniczącego Rady miasta Sosnowca

Weronika Wrona zdobyła I miejsce w kategorii gimnazjum,
Justyna Zięba otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum w IX Krakowskim Festiwalu Piosenki Francuskiej zorganizowanym przez Krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego Prof-Europe, Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Krakowie, XXI L.O. im St Witkiewicza-Witkacego oraz Dom Kultury im. A. Bursy w Krakowie

Daniel Wojdas otrzymał wyróżnienie w kategorii "Podglądamy rośliny, czyli małe jest piękne" (makrofotografia botaniczna)
Krzysztof Warwas otrzymał wyróżnienie w kategorii "Moje ulubione drzewo" w konkursie fotograficznym "Przyglądamy się naturze" w ramach obchodów Fascynującego Świata Roślin organizowanych przez Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego