This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

26 kwietnia 2016 r. odbyła się w naszej szkole już VIII edycja drużynowego konkursu matematyczno przyrodniczego, zatytułowanego „Zrozumieć świat”, kierowanego do uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Uczestnicy tradycyjnie rozwiązywali matematyczne łamigłówki, wykonywali doświadczenia chemiczne oraz zmagali się z ciekawymi zadaniami z biologii, geografii i fizyki.

Konkurs odbywał się w czasie Dnia Otwartego szkoły, stąd uczestnicy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji tematycznie związanych z konkursem. Między innymi uczestniczyli w pokazie ciekawych doświadczeń chemicznych oraz oglądali prezentację dotyczącą biologicznych zagadek mózgu człowieka.
Uczniowie naszej szkoły zapewnili gościom sympatyczną atmosferę oraz koleżeńską pomoc.

Rywalizacja była bardzo wyrównana. Dopiero po dogrywce wyłoniono zwycięzców konkursu, którym nagrody osobiście wręczył dyrektor ZSO nr 3 w Sosnowcu mgr Piotr Smok.

I miejsce Maksymilian Frańczak i Oliwia Sosnal ze Szkoły Podstawowej nr 16
II miejsce Szymon Siwek i Witold Suszek ze Szkoły Podstawowej nr 19
III miejsce Aleksander Puchała i Wiktoria Dziurkowska ze Szkoły Podstawowej nr 19

Zwycięzcom gratulujemy!!!