This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

 

Konkursy na terenie szkoły

 

  • w Konkursie na prezentację multimedialną pt. ”Polskie Drogi do Niepodległości”:

Katarzyna Kluge i Marta Kuś z klasy IIIb - I miejsce
Natalia Jędras z klasy IIIc - II miejsce
Dominika Stangrett z klasy IIIb -  III miejsce 

 

  • Emilia Czykała z klasy IIc - I miejsce w Konkursie na najpiękniejszą dynię

 

  • w Wewnątrzszkolnym konkursie na zabawny plakat promujący bezpieczną pracę, pt. „Kto zdrowie zachować chce niech przestrzega bhp”:

Zuzanna Żmudka z klasy Ib - I miejsce

Oliwia Krzysztofowicz z klasy IIIe -  II miejsce

Bartosz Szumla z klasy Ia - III miejsce 

 

  • w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Bolesław Prus i jego czasy”:

Helena Mańka z klasy IIa - II miejsce

Martyna Sztykiel z klasy IIa - III miejsce 

 

  • w Quizie wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego:

Patryk Wiszniowski z klasy Id - I miejsce

Dominika Olesińska z klasy Ib - II miejsce

Wiktoria Glaba z klasy Ib - III miejsce

 

Konkurs pozaszkolne

 

  • Kacper Bendig z klasy Ic - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej OLIMPUS zorganizowanej przez firmę „Olimpus”.

  • Kacper Bendig z klasy Ic został laureatem VI miejsce w Polsce Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

  • XXIV Dni Ziemi w Sosnowcu - konkurs ekologiczny dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych pod patronatem Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego „Kształtujemy otoczenie naszej szkoły”:

Hubert Stępień i Marcin Niedziela z kl. IIIc - I miejsce

Zuzanna Bielaszka i Zuzanna Huda z kl. IIIc -  II miejsce  w kategorii „Krajobraz wokół szkół” (instalacja przestrzenna)

 

  • Elżbieta Bilska z klasy IIc - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jesienne spotkania z poezją Cypriana Kamila Norwida” zorganizowanym przez VIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

 

  • Wiktor Wanatowicz z klasy Id - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na pracę literacką „Bądź aktywny cały rok w Sosnowcu” zorganizowanym przez Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu.

 

  • Piotr Celiński-Spodar z klasy IIIc - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie nt. „Przywrócenie pamięci o Tajnej Organizacji Nauczycielskiej” zorganizowanym przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu.

 

  • XXXIV Rajd Młodzieży Zagłębia Dąbrowskiego: Polica – Hala Krupowa:

Natalia Jędras i Hubert Stępień z klasy IIIc - III miejsce w konkursie turystycznym i sprawnościowym zorganizowanym przez oddział PTTK w Sosnowcu.

 

  • Kacper Bendig z klasy Ic - wyróżnienie w IX Mikołajkowym Konkursie Gitarowym (konkurs ogólnopolski) zorganizowanym przez Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Gitary Klasycznej SILESIANA oraz Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku. 

 

  • Kacper Bendig z klasy Ic - wyróżnienie w I Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Z Kolędą w Prusie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu.

 

  • Miłosz Lis, Mateusz Możdżeń i Hubert Stępień z klasy IIIc - IV miejsce w Regionalnym Konkursie „Gimnazjalisto zostań architektem swojej kariery” zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu z Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlane.